Korzystanie z witryny Rondobis.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
WYBIERZ LOKALIZACJĘ  Rondobis - wybierz lokalizację   Wejherowo RumiaPuckGdyniaKościerzyna
DLACZEGO MY?
Rondobis Rondobis Rondobis Rondobis Rondobis
TESTY ON-LINE kanał na youtube sprawdź czy twoje prawo
jazdy jest juz do odbioru
Dołącz do nas
na Facebooku!
kanał na youtube
Aktualności
KONKURS
Tak jak obiecaliśmy mamy dla Was kolejny konkurs! Żeby było ciekawiej zmieniamy reguły.  W konkursie mogą wziąć udział osoby które zapiszą się w naszych oddzia ... więcej
PRACA-STAŻ
OFERTA PRACY - poszukujemy stażystki zarejestrowanej w Urzędzie Pracy w Wejherowie lub Gdyni. Oferujemy: staż na stanowisku pracownika biurowego z możliwością zatrudnienia. ... więcej
BIURA NIECZYNNE
... więcej
Opinie

KOŃCZYSZ 16 LAT? DZIĘKI NAM JUŻ TERAZ MOŻESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z WŁASNYM SAMOCHODEM !

Jesteśmy jedyną szkołą w Województwie Pomorskim z tak dużym doświadczeniem w prowadzeniu kursów na kategorię B1, uprawniającą do kierowania samochodem od 16 roku życia.

Na naszym pojeździe zdaje się egzamin państwowy w PORD. Uczysz się i zdajesz na tym samym pojeździe, dzięki temu czujesz się komfortowo i pewnie podczas egzaminu.

Posiadając tę kategorię, podczas gdy osiągniesz wiek 18 lat, realizujesz tylko kurs praktyczny -20 godzin jazd, i jesteś zwolniony z egzaminu teoretycznego.
Obecnie nie ma problemu z wyborem i kupnem pojazdu spełniającego warunki wymagane na kategorię B1.
Na rynku funkcjonuje sporo marek, wśród których najpopularniejsze to SIMPA, AIXAM, CHATENET, MICROCAR itp.
Pojazdy te są wyjątkowo oszczędne, wyposażone w automatyczną skrzynię biegów i silniki zarówno diesla, jak i benzynowe. Ponadto posiadają bogate wyposażenie i atrakcyjny wygląd, zatem podczas jazdy po mieście sprawdzą się idealnie. Kategoria B1 obejmuje również pojazdy typu QUAD, BUGGY oraz pojazdy określone dla prawa jazdy kat. AM.


Czy to prawda, że młody kierowca posiadający prawo jazdy kategorii B1 może jeździć tylko w towarzystwie osoby pełnoletniej? 

NIE, jest to zdecydowanie błędna informacja.

B 1 jest to kategoria prawa jazdy jak inne. Masz prawo jazdy i podlegasz takim samym zasadom jak inni, czyli np. normalnie wozisz pasażerów. Ograniczenia dotyczą tylko rodzaju pojazdu.
Kontakt
ul. Rzeźnicka 12 F
84-200 Wejherowo

Biuro czynne:
Pn-pt 10-18
Sb 10-14

 

 Tel. 797 35 15 36 
                58 672 39 65
  e-mail. wejherowo@rondobis.pl
  Nr gg: 59876396

Konto: 48 1020 1912 0000 9202 0010 4174
PKO BP O/Wejherowo
NIP 588-123-40-76

Kontakt z właścicielami:
e-mail: w.wysocka@rondobis.pl


biuro i sala wykładowa
Wejherowo ul. Rzeźnicka 12 FNAJNOWSZE OPINIE

" Super ośrodek!! Uwielbiałam jazdy, nie mogłam się doczekać, żeby pojeździć i porozmawiać z Panem Jackiem Oleńskim, świetny człowiek!! Miło wspominam cały kurs, a praktykę zdałam za pierwszym razem"

Agnieszka
 
" Według mojej opinii Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis w Wejherowie jest godne polecenia ze względu na obsługę, poziom nauczania jaki i przystępność cen. Instruktor Marcin Stiefel zasługuje na pochwałę, w związku z Jego profesjonalizmem, opanowaniem oraz prostym i zrozumiałym sposobem przekazywania wiedzy praktycznej."

 
Wioletta
 
"Nie dość, że obsługa jest przemiła, instruktor mega w porządku to jeszcze samochody świetne. Same zalety, najmniejszego minusa! Polecam wszystkim! "
 
Ania
 
"Świetna szkoła. Instruktor wyrozumiały i cierpliwy i co najważniejsze zdany egzamin.... polecam w 100% "
 
Elwira
Filmy
Facebook
Regulamin Opis kategorii Akty prawne
wszelkie prawa zastrzeżone Rondobis 2016 wykonanie: Lemon-Art.pl