Korzystanie z witryny Rondobis.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
WYBIERZ LOKALIZACJĘ  Rondobis - wybierz lokalizację   Rumia PuckGdyniaWejherowo
DLACZEGO MY?
Rondobis Rondobis Rondobis Rondobis Rondobis
TESTY ON-LINE kanał na youtube sprawdź czy twoje prawo
jazdy jest juz do odbioru
Dołącz do nas
na Facebooku!
Aktualności
PRACA-STAŻ
UWAGA! UWAGA! Poszukujemy osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Pucku, oferta dla osób powyżej 30 roku życia. Oferujemy: staż na stanowisku pracownika biurowego z możliw ... więcej
KWALIFIKACJA WSTĘPNA
KWALIFIKACJA WSTĘPNA dla KIEROWCÓW ZAWODOWYCH - zaczynamy 01.09.2015 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty oraz dokonanie zapisu w biurze RONDOBIS w naszych o ... więcej
OFERTA PRACY INSTRUKTOR NAUKI PARA JAZDY KAT.B
OFERTA PRACY!!! Zatrudnimy instruktora nauki jazdy kategorii B! Wymagania: uprawnienia instruktora nauki jazdy kat.B, pełna dyspozycyjność,cierpliwość, komunikatywność, wysoka kultura oso ... więcej
Opinie
Kontakt
Rumia ul. Dąbrowskiego 6d
Biuro czynne od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00
oraz w sobotę
od 10:00 do 14:00

Tel. 58 671 46 56
Kom. 509 017 120 (w godz. 10:00 – 18:00)

e-mail:rumia@rondobis.pl

Nr gg: 12367702


Konto: 48 1020 1912 0000 9202 0010 4174
PKO BP O/Wejherowo
NIP 588-123-40-76

Kontakt z właścicielami:
e-mail: w.wysocka@rondobis.pl


biuro i sala wykładowa  
Rumia ul. Dąbrowskiego 6NAJNOWSZE OPINIE

"Bardzo dobra szkola jazdy, polecam kazdemu kto nie moze sie zdecydowac, jezdzilam z dwoma instruktorami, obaj profesjonalni, robia wszystko co w ich mocy, by dostosowac sie do kursanta. Szczegolnie polecam jazdy z Panem Jackiem:) Nie sadzilam, ze w miejscach publicznych spotyka sie tak milych ludzi, takze wybierajcie rondobis w Rumi smialo"
Ola 

 
"Polecam RondoBis Rumia ponieważ jest tam miła obsługa i atmosfera. Ukończyłem u nich dwie kategorie prawa jazdy. Część praktyczną zaliczyłem u pana Edka i u pana Wojciecha Chruściel. Zachęciła mnie atrakcyjna cena. Planuje kolejny raz u nich zrobić kolejną kategorie prawa jazdy ponieważ podoba mi się ich tok nauczania. Bardzo zachęcam aby skorzystać z usług Rondo Bis Rumia"
Marek 
 

"Polecam świetnego instruktora- Pana Tadeusza. Potrafi wytłumaczyć wszystko krok po kroku, bez nerwów . Jazda z Panem Tadeuszem była bardzo przyjemna. Jest on profesjonalistą w tym co robi, a zarazem psychologiem, dzięki niemu uwierzyłam w siebie, swoje możliwości, podeszłam optymistycznie do egzaminu i zdałam :) Dziękuję za cenne uwagi oraz dużo porad które przydadzą mi się na pewno:) Jezeli chcecie zdać egzamin panstwowy szybko, bez stresowo i byc dobrym kierowcą który jest pewien tego co robi polecam w stu precentach pana Tadeusza z RONDO-BIS;)"

Klaudia K.
 


"Serdecznie polecam. Jak najbardziej pozytywne wrażenia. Nauka z p.Darkiem daje pozytywny wynik egzaminu praktycznego i pewność siebie za kierownicą.POLECAM!!!"

Natalia


 

Filmy
Facebook
Regulamin Opis kategorii Akty prawne
wszelkie prawa zastrzeżone Rondobis 2015 wykonanie: Lemon-Art.pl