Korzystanie z witryny Rondobis.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
WYBIERZ LOKALIZACJĘ  Rondobis - wybierz lokalizację   Puck RumiaGdyniaWejherowoKościerzyna
DLACZEGO MY?
Rondobis Rondobis Rondobis Rondobis Rondobis
TESTY ON-LINE kanał na youtube sprawdź czy twoje prawo
jazdy jest juz do odbioru
Dołącz do nas
na Facebooku!
kanał na youtube
Aktualności
PRACA-STAŻ
OFERTA PRACY - poszukujemy stażystki zarejestrowanej w Urzędzie Pracy w Wejherowie lub Gdyni. Oferujemy: staż na stanowisku pracownika biurowego z możliwością zatrudnienia. ... więcej
BIURA NIECZYNNE
... więcej
KONKURS =) Atrakcyjne nagrody !
UWAGA !!!  Do wygrania VOUCHER na KURS ZA PÓŁ CENY. Zasady są proste :) 1. Należy polubić naszą stronę https://www.facebook.com/Rondobis/?ref=bookmarks 2. Polubić post konk ... więcej
Opinie

KOŃCZYSZ 16 LAT? DZIĘKI NAM JUŻ TERAZ MOŻESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z WŁASNYM SAMOCHODEM !

Jesteśmy jedyną szkołą w Województwie Pomorskim z tak dużym doświadczeniem w prowadzeniu kursów na kategorię B1, uprawniającą do kierowania samochodem od 16 roku życia.

Na naszym pojeździe zdaje się egzamin państwowy w PORD. Uczysz się i zdajesz na tym samym pojeździe, dzięki temu czujesz się komfortowo i pewnie podczas egzaminu.

Posiadając tę kategorię, podczas gdy osiągniesz wiek 18 lat, realizujesz tylko kurs praktyczny -20 godzin jazd, i jesteś zwolniony z egzaminu teoretycznego.
Obecnie nie ma problemu z wyborem i kupnem pojazdu spełniającego warunki wymagane na kategorię B1.
Na rynku funkcjonuje sporo marek, wśród których najpopularniejsze to SIMPA, AIXAM, CHATENET, MICROCAR itp.
Pojazdy te są wyjątkowo oszczędne, wyposażone w automatyczną skrzynię biegów i silniki zarówno diesla, jak i benzynowe. Ponadto posiadają bogate wyposażenie i atrakcyjny wygląd, zatem podczas jazdy po mieście sprawdzą się idealnie. Kategoria B1 obejmuje również pojazdy typu QUAD, BUGGY oraz pojazdy określone dla prawa jazdy kat. AM.


Czy to prawda, że młody kierowca posiadający prawo jazdy kategorii B1 może jeździć tylko w towarzystwie osoby pełnoletniej? 

NIE, jest to zdecydowanie błędna informacja.

B 1 jest to kategoria prawa jazdy jak inne. Masz prawo jazdy i podlegasz takim samym zasadom jak inni, czyli np. normalnie wozisz pasażerów. Ograniczenia dotyczą tylko rodzaju pojazdu.
Kontakt
Puck ul. Hallera 2
84-100 Puck
Biuro czynne:
pn-pt 10-18
sobota 10-14

Tel. 58 572 11 99 
              Kom.508 424 610
  e-mail. puck@rondobis.pl
  Nr gg:46426997

Konto: 48 1020 1912 0000 9202 0010 4174
PKO BP O/Wejherowo
NIP 588-123-40-76

Kontakt z właścicielami:
e-mail: w.wysocka@rondobis.pl
Biuro i sala wykładowa
Puck ul. Hallera 2NAJNOWSZE OPINIE

"Szczerze polecam ośrodek Rondobis, fachowe podejście, doskonała organizacja i najlepsi instruktorzy, a w szczególności Pan Jacek Oleński z którym miałem przyjemność ćwiczyć i to dzięki niemu zdałem za pierwszym razem!"
Artur

 
"Jestem bardzo zadowolony z usługi Rondobis oraz chciałbym bardzo podziękować Panu Jackowi Oleńskiemu, który znakomicie przygotował mnie do egzaminu."
Szymon
 

"W dniu wczorajszym miałem egzamin na kategorię D - pozytywny. Uczęszczałem na wykłady w RUMI, WEJHEROWIE, a zapisywałem się na kurs w GDYNI. Panie z obsługi bardzo kompetentne, zawsze służące pomocą i radą. Przy wyborze OSK kierowałem się głównie opiniami oraz aby na egzamin można było korzystać z pojazdu na którym się uczyłem. Wszystkie te warunki spełnia OSK Rondo bis. Bardzo miła atmosfera w trakcie jazdy i bardzo pomocna w każdej sytuacji rada od wszystkich panów prowadzących zajęcia na placu manewrowym, zwłaszcza od Pana Macieja W. Kolejną ważną sprawą była możliwość zrobienia kursu kwalifikacji wstępnej. Udało się. Mam już to za sobą. Polecam OSK RONDO BIS niezależnie w jakim oddziale: GDYNIA, RUMIA, WEJHEROWO. POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM."

Tomasz
 


"Polecam Rondobis! Super przygotowanie do egzaminu, mili instruktorzy, polecam szczególnie p. Marcina Stiefela :) Egzamin zdany za pierwszym!"

Martyna

 

Filmy
Facebook
Regulamin Opis kategorii Akty prawne
wszelkie prawa zastrzeżone Rondobis 2016 wykonanie: Lemon-Art.pl